Frederick Goodall Mytologisk scen

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FREDERICK GOODALL (England, 1822-1904): Mytologisk scen, signerad F Goodall, olja på duk, 53 x 72 cm

430666

2016-12-26