Peter Frie oljemålning

Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PETER FRIE (född 1947), landskapsmotiv, signerad Peter Frie, olja på duk, ca 30x40 cm

430700

2017-01-02