Axel Gute bokstöd
Klubbat för:
17 500 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
AXEL GUTE (1890-1959): bokstöd, 1 par, brons, figurativa i form av man resp. kvinna med barn, signerade Axel Gute, Herman Bergman fud samt daterade 1918, höjd ca 25 cm
Kuntoraportti
430701
Päivämäärä:
2016-12-24