Axel Gute bokstöd

Axel Gute bokstöd
Axel Gute bokstöd
Axel Gute bokstöd
Axel Gute bokstöd
Axel Gute bokstöd
Axel Gute bokstöd

Klubbat för:

17 500 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

AXEL GUTE (1890-1959): bokstöd, 1 par, brons, figurativa i form av man resp. kvinna med barn, signerade Axel Gute, Herman Bergman fud samt daterade 1918, höjd ca 25 cm

Kuntoraportti

430701

Päivämäärä:

2016-12-24