Märkduk 1800-tal

Märkduk 1800-tal
Märkduk 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÄRKDUK, Sverige, 1800-tal, daterad 1842, motiv av familj med hundar, putto, alfabetet samt blomsterslingor, ca 35x31 cm

Smärre fläckar, mindre hål

430703

2016-12-24