Fåtölj Göte Möbler

Fåtölj Göte Möbler
Fåtölj Göte Möbler
Fåtölj Göte Möbler
Fåtölj Göte Möbler
Fåtölj Göte Möbler
Fåtölj Göte Möbler
Fåtölj Göte Möbler
Fåtölj Göte Möbler
Fåtölj Göte Möbler
Fåtölj Göte Möbler
Fåtölj Göte Möbler
Fåtölj Göte Möbler
Fåtölj Göte Möbler
Fåtölj Göte Möbler

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖTE MÖBLER, fåtölj, 1960/70-tal, formböjd trästomme, klädsel i brunt skinn med snurrbar centralfot i metall, sitthöjd ca 40 cm

Patina, slitage

430721

2016-12-24