Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
STOLAR, 6 st., Chiavari, 1900-talets andra hälft, brunlackerade, sitsar i flätad rotting, genombrunten ryggbricka med svarvade stavar, sitthöjd ca 44 cm
Några med avslag, en sits med skador
430723
2016-12-24