Berndt Wennström etsning

Berndt Wennström etsning
Berndt Wennström etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): "En stor stark", signerad B. Wennström, 93/150, carborundumetsning, 60x58 cm

430747

2016-12-28