Berndt Wennström etsning

Berndt Wennström etsning
Berndt Wennström etsning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): "En stor stark", signerad B. Wennström, 92/150, serigrafi, 60x58 cm

Kuntoraportti

430750

Päivämäärä:

2017-01-01