Berndt Wennström etsning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): "En stor stark", signerad B. Wennström, 92/150, serigrafi, 60x58 cm
Kuntoraportti
430750
Päivämäärä:
2017-01-01