Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, 3 dlr., vaser, porslin, 1900-talets början, jugend, varierande dekor av blommor, numrerade: 351/224, 621/271, 1212/1747, höjd ca 10-12 cm
430776
2016-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här