Vaser Royal Copenhagen jugend

Vaser Royal Copenhagen jugend
Vaser Royal Copenhagen jugend
Vaser Royal Copenhagen jugend
Vaser Royal Copenhagen jugend
Vaser Royal Copenhagen jugend
Vaser Royal Copenhagen jugend

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, 3 dlr., vaser, porslin, 1900-talets början, jugend, varierande dekor av blommor, numrerade: 351/224, 621/271, 1212/1747, höjd ca 10-12 cm

430776

2016-12-27