K G Nilsson

K G Nilsson
K G Nilsson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

K-G NILSON (född 1942): Komposition, signerad och daterad K-G Nilsson 1985, partitur I 6/60, färgetsning, 29,5x49 cm, oramad

430783

2016-12-26