Hans-Agne Jakobsson fotogenlampa
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, fotogenlampa med väggmontering, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, bruntonad glaskupa, etikettmärkt Hans-Agne Jakobsson Markaryd L 137, höjd ca 35 cm
Ej funktionstestad, saknar brännarglas, slitage
430785
2016-12-27