Harlad Sallberg

Harlad Sallberg
Harlad Sallberg
Harlad Sallberg
Harlad Sallberg
Harlad Sallberg
Harlad Sallberg

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): (3) Berzelipark, höstlandskap, birgerjailstorg, signerad och daterad Harald Sallberg 1932-1933, etsning, största mått 25x32 cm

Gulnader blad

430786

2016-12-26