Harlad Sallberg

Harlad Sallberg
Harlad Sallberg
Harlad Sallberg
Harlad Sallberg

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): (3) Portätt, signerad och daterad Harald Sallberg 1932 och36, etsning, största mått 28x20,5 cm, oramad

430788

2016-12-26