David Hockney
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DAVID HOCKNEY (född 1937): "The Princess in her Tower", ur sviten Six Fairytales by the brothers Grimm, etsning, 1969, signerad och numrerad David Hockney 17/100, 35x42 cm
LITTERATUR: Museum of Contemporary Art Tokyo 184
Ingår i auktionen Grafik&Skulptur
430825
2016-12-26