Sonia Delaunay akvatint

Sonia Delaunay akvatint
Sonia Delaunay akvatint

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SONIA DELAUNAY (1885-1979) akvatint i färger, signerad, daterad och numrerad Sonia Delaunay -70 44/150, bladstorlek ca 63,5x49,5 cm

430829

2016-12-26