Meret Oppenheim Zwei, sich küssend

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MERET OPPENHEIM (1913-1985): "Zwei, sich küssend", numrerad, signerad och daterad 4/11 M.O., färglitografi
I. 39 x 61 cm, bildyta ca 63x48 cm

430831

2016-12-26