Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MERET OPPENHEIM (1913-1985): "Zwei, sich küssend", numrerad, signerad och daterad 4/11 M.O., färglitografi
I. 39 x 61 cm, bildyta ca 63x48 cm
430831
2016-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här