Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

5 600 SEK

8 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik/ antik, kaukasisk, sannolikt Seichur, mönster med stiliserade blomsterbuketter, ca 328x170 cm

Ställvis slitage, delvis korroderad, ett mindre trampveck, äldre mindre lagningar

430840

2017-01-01