Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Komposition, signerade FOLCKER Paris 68, olja på duk, ca 47x43 cm

430862

2016-12-25