Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLAR, FAT, KOPPAR, 7 dlr., porslin samt emalj, Kina, 17/1800-tal, varierande dekor, längd ca 6-20 cm
Nagg, slitage
430872
2016-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här