Auguste Herbin

Auguste Herbin
Auguste Herbin

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AUGUSTE HERBIN (Frankrike, 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad och numrerad 85/150, färgserigrafi, 67x50 cm, Editerad av Denise René, Paris (blindstämpel)

430873

2016-12-25