Fernand Leger

Fernand Leger
Fernand Leger

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERNAND LÈGER (1881-1955), efter: Les constructeurs, stämpelsignerad, färglitografi, ca 50,5x66 cm

430877

2016-12-25