Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Dansande figurer, detalj till målning vid Uppsala Universitet, signerad och daterad Uno Vallman 1981, ramen målad av konstnären, olja på duk, ca 55x46 cm

430898

2016-12-26