Spegel med konsolbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-talets andra hälft, förgyllda, dekor i pastellage, med stenskiva, spegelns mått ca 135x96, konsolbordets mått höjd 46, 110x35 cm

Kuntoraportti

430900

Päivämäärä:

2016-12-26