Spegel med konsolbord 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-talets andra hälft, förgyllda, dekor i pastellage, med stenskiva, spegelns mått ca 135x96, konsolbordets mått höjd 46, 110x35 cm
Kuntoraportti
430900
Päivämäärä:
2016-12-26