Stig Lundqvist oljemålning

Stig Lundqvist oljemålning
Stig Lundqvist oljemålning
Stig Lundqvist oljemålning
Stig Lundqvist oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG LUNDQVIST (född 1941): Figurkomposition, signerad Stig Lundqvist, daterad a tergo 1980, olja pannå, ca 122x122 cm

430901

2016-12-26