Skiss till teater scen 1800-tal Italien

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skiss till teater scen Roma, blandteknik, ca 34x65 cm

Skador, fläckar

430925

2016-12-25