Japanska träsnitt
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER (Japan, 1800-talets slut): (2), triptyker, Kortege med kejsarparet samt skådespelare, ca 37x70 cm vardera, oramade
Fläckar, kejsarparet uppfodrad, skådespelarna med lagningar
430926
2016-12-25