Japanska träsnitt

Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER (Japan, 1800-talets slut): (2), triptyker, Kortege med kejsarparet samt skådespelare, ca 37x70 cm vardera, oramade

Fläckar, kejsarparet uppfodrad, skådespelarna med lagningar

430926

2016-12-25