Madeleine Pyk färglitografi
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): (3 st), ur mappen "barndomen", (Fransk upplaga) signerade Madeleine Pyk, XLV/LXX, färglitografier, ca 33x45 cm vardera, ramade, (mappen med försättsblad medfölje)r
430929
2016-12-25