Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): (3 st), ur mappen "barndomen", (Fransk upplaga) signerade Madeleine Pyk, XLV/LXX, färglitografier, ca 33x45 cm vardera, ramade, (mappen med försättsblad medfölje)r

430929

2016-12-25