Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FREDRIK BÄCKMAN, väggpendyl, sengustaviansk, 1800-talets början, Göteborg, höjd ca 89 cm, nyckel och pendel finns
Slitage, sprickor, lagningar
430933
2016-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här