Väggpendyl sengustaviansk Fredrik Bäckman

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FREDRIK BÄCKMAN, väggpendyl, sengustaviansk, 1800-talets början, Göteborg, höjd ca 89 cm, nyckel och pendel finns

Slitage, sprickor, lagningar

430933

2016-12-27