Wilhelm von Gegerfelt, I utkanten av Venedig

Såld för:

Osåld

Utropspris

25 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELT(1844-1920), I utkanten av Venedig, Signerad W v Gegerfelt. Olja på duk, 130 x 84 cm
PROVENIENS
Fritzes Kungliga Hovbokhandel, Stockholm

430940

2017-01-24