Miniatyrer 1800-tal

Miniatyrer 1800-tal
Miniatyrer 1800-tal
Miniatyrer 1800-tal
Miniatyrer 1800-tal
Miniatyrer 1800-tal
Miniatyrer 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRER, 2 st, porträtt, daterade 1815, otydligt signerade C? Berg?, gouache på papper, ramarnas yttermått ca 15,5x12,5 cm

430942

2016-12-27