Bruno Mathsson stolar Mio

Bruno Mathsson stolar Mio
Bruno Mathsson stolar Mio
Bruno Mathsson stolar Mio
Bruno Mathsson stolar Mio
Bruno Mathsson stolar Mio
Bruno Mathsson stolar Mio

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, stolar "Mio", 6 st, djuprött skinn med stomme i förkromad metall, tillverkade för Bruno Mathsson International, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, armlän med krackelyr

430946

2016-12-25