Ampel 1800-tal

Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AMPEL, 1800-tal, Karl Johan, för 6 ljus, brons, förgylld plåt, diameter 45 cm

Takfäste saknas

430954

2016-12-25