Kandelabrar senempire

Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-tal, senempire, förgylld brons, för två ljus vardera, höjd ca 35 cm

Senare ljusmanchetter

430979

2016-12-25