Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅL, silver, Ryssland 1846, höjd 6, diameter ca 15 cm, vikt ca 200 g
Bucklor, slitage, vapensköld
430991
2016-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här