Korg 1800-tal

Korg 1800-tal
Korg 1800-tal
Korg 1800-tal
Korg 1800-tal
Korg 1800-tal
Korg 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORG, silver, filigran, 1800-tal, invändigt förgylld, längd 7,5, vikt ca 72 g

Slitage

430992

2016-12-26