Gräddkanna Ryssland

Gräddkanna Ryssland
Gräddkanna Ryssland
Gräddkanna Ryssland
Gräddkanna Ryssland
Gräddkanna Ryssland
Gräddkanna Ryssland

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRÄDDKANNA, silver, Ryssland 1800-tal, svärtat trähandtag, höjd 10 cm, vikt ca 83 g

Slitage, mindre bucklor

430993

2016-12-26