Saltkar och saltskedar Ryssland

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SALTKAR, 4 st, SALTSKEDAR, 3 st, silver, 18/1900-tal, Ryssland, två saltskedar Finland, höjd ca 2-5 cm, vikt ca 125 g

Slitage, bucklor, bristningar

430994

2016-12-26