Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 800 SEK
SALTKAR, 4 st, SALTSKEDAR, 3 st, silver, 18/1900-tal, Ryssland, två saltskedar Finland, höjd ca 2-5 cm, vikt ca 125 g
Slitage, bucklor, bristningar
430994
2016-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här