Aino Allo

Aino Allo
Aino Allo
Aino Allo
Aino Allo
Aino Allo
Aino Allo

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

AINO ALLO (1900-tal): Porträtt, daterad och signerad, Aino Allo, 1934, olja på duk, ca 92x72 cm

Slitage, fläckar

430995

2016-12-26