Bruno Mathsson stolar Mio
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Mio", stolar, 6 st., djuprött skinn med stomme i förkromad metall, tillverkade för Bruno Mathsson International, stapelbara, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, armlän med krackelyr
430996
2016-12-28