Bordslampa empirestil
2016-12-25
430997
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets början, empirestil, förgylld och patinerad, höjd 69 cm inkl skärm