Bruno Mathsson stolar Mia

Bruno Mathsson stolar Mia
Bruno Mathsson stolar Mia
Bruno Mathsson stolar Mia
Bruno Mathsson stolar Mia
Bruno Mathsson stolar Mia
Bruno Mathsson stolar Mia

Klubbat för:

3 000 SEK

1 000 SEK

BRUNO MATHSSON, Dux, stolar, 2 st., "Mia", djuprött skinn med stomme i förkromad metall, tillverkade för Bruno Mathsson International, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, armlän med krackelyr

430999

2016-12-25