Klubbat för:
3 000 SEK
1 000 SEK
BRUNO MATHSSON, Dux, stolar, 2 st., "Mia", djuprött skinn med stomme i förkromad metall, tillverkade för Bruno Mathsson International, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, armlän med krackelyr
430999
2016-12-25