Edvin Söderström oljemålning

Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EDVIN SÖDERSTRÖM (1900-tal): Rådjur i vinterlandskap, signerad E Söderström, olja på duk, ca 38,5x46 cm

431000

2016-12-26