Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARIN BERGÖÖ (1859-1928): Motiv med skorsten, signerad och otydligt daterad 18?, olja på pappanå, ca 33x26 cm
431019
2016-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här