Bordsplateau Frankrike

Bordsplateau Frankrike
Bordsplateau Frankrike
Bordsplateau Frankrike
Bordsplateau Frankrike
Bordsplateau Frankrike
Bordsplateau Frankrike

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

BORDSPLATEAU, 1800-tal, Frankrike, förgylld brons, kvicksilverfolierat glas, på lejontassar, höjd 5, 34x24 cm

431023

2016-12-27