Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETER DAHL (född 1934), drickande par, signerad Peter Dahl, numrerad 67/150, litografi, bladmått ca 31 x 45 cm

431040

2016-12-26