Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SIGNE HAMMARSTEN-JANSSON, minifiguriner, 8 st, keramik, 1950-tal, Arabia, höjd ca 4-6 cm
Mestadels med nagg och glasybortfall
431053
2016-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här