Muminfiguriner

Muminfiguriner
Muminfiguriner
Muminfiguriner
Muminfiguriner
Muminfiguriner
Muminfiguriner
Muminfiguriner
Muminfiguriner
Muminfiguriner
Muminfiguriner

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIGNE HAMMARSTEN-JANSSON, minifiguriner, 8 st, keramik, 1950-tal, Arabia, höjd ca 4-6 cm

Mestadels med nagg och glasybortfall

431053

2016-12-25