Peter Kjellerås Miles-Davis-print

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER KJELLERÅS (född 1947), Miles Davies på Gröna Lund 1989, signerad och daterad -98, numrerad 12/65, bläckstråleutskrift, epson, bildmått ca 59,5 x 44 cm

431071

2016-12-26